Výběr jazyka:
Administrace

Realitní portál Praha významně rozšířil svojí nabídku a spustil Facebook


06.03.19

Realitní portál Praha byl spuštěn v květnu 2018 a navštívilo jej již přes 200 tisíc uživatelů. Během roku rozšířil nabídku majetku o další městké části a spustil komunikaci na sociáních sítích. 

Do nabídky Realitního portálu Praha se postupně připojilo již 11 městských částí a nabídka městského majetku se tak za rok významně rozšířila. Mezi prvními se připojila Prahy 7 a behěm roku následovaly další městské části Praha 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 18, 22, Slivenec, Suchdol a firmy spravující městský majetek. “Naší snahou rozšířit nabídku chceme docílit, aby měl každý občan možnost seznámit se s nabídkami městského majetku v Praze na jednom místě a nemusel procházet jednotlivé úřední desky a webové stránky městských částí a magistrátu. V tomto směru vidím významný posun na cestě k transparentnějšímu a účelnějšímu nakládání s majetkem města, “ říká Jan Chabr, radní hl.m.Praha.

Dalším krokem k přístupnění nabídky portálu je zřízení facebookové stránky Realitní portál Praha. “Tímto krokem chceme dát vědět o tom, co nabízíme i pro mladší cílovou skupinu a i ty, co se pohybují na sociálních sítích. Tento krok se nám velmi osvědčil, protože během 2 měsíců fungovaní jsme zaznamenali velký nárůst přístupů na webový portál až na 5ti násobek. I nadále budeme hledat možnosti, jak co nejvíce lidem dát vědět o těchto možnostech,” říká Jan Chabr, radní hl.m.Praha. V rámci FB stránky jsou nabízeny jednotlivé inzeráty a zajímavosti v oblasti hospodaření s městským majetkem.

foto: just pack